Oral-B Stages Diş Fırçası Yedek Başlığı Çocuklar İçin 2 Adet Star Wars

Üretici: Oral-B
Kullanılabilirlik: Stokta var
SKU: ORALB-Cocuk2Y
35,00 ₺
29,90 ₺

Oral-B Stages Diş Fırçası Yedek Başlığı Çocuklar İçin 2 Adet Star Wars

 

 • Küçük Ağızlar için Profesyonelce Esinlenilen Tasarım

  Star Wars tasarımlı Oral-B Stages Power yedek elektrikli diş fırçası başlıkları, genel olarak sağlıklı diş fırçalama deneyimi sunmak amacıyla özel olarak çocuklar için tasarlanmıştır. Ekstra yumuşak kıllar hassas diş etleri üzerinde naziktir ve daha kısa kıllar daha yumuşak fırçalama sağlarken daha uzun orta kıllar çiğneme yüzeylerini temizlemek için idealdir. Bu, serpilen kahramanlarınızın küçük ama büyümekte olan ağızları için harika bir seçenektir.
 •  
 • Ne Zaman Değiştireceğinizi Bilin

  Daha üstün bir temizlik için Oral-B diş fırçası başlıklarınızı her üç ayda bir değiştirin. Göstergeli Fırça Kılları, daha iyi bir temizleme için yarıya kadar solarak diş fırçası başlığını değiştirmenizi hatırlatır ve diş hekimleri, diş fırçanızı her üç dört ayda bir (eğer fırça kılları yıpranırsa daha erken) değiştirmenizi önerir.
 

Sıkça Sorulan Sorular

 • Çocuğumun diş fırçasının başlığını ne sıklıkta değiştirmeliyim? 
  Diş hekimleri, diş fırçanızı, kıllar birbirinden ayrılmış veya aşınmışsa her üç dört ayda bir veya daha erken değiştirmenizi önerir. Kıllar aşındığında, temizleme etkisi azalır. 

  Stages Power ve diğer Oral-B elektrikli diş fırçası başlıkları arasındaki fark nedir?
  Farklı türdeki Oral-B elektrikli fırça başlıkları, kısmen farklı bir temizleme yöntemine odaklıdır. Stages Power diş fırçası başlıkları çocukların büyüyen ihtiyaçları için idealdir. Ortho, diş tellerinin etrafını temizleyebilmek üzere tasarlanmıştır. Power Tip dişlerin arasını temizler ve diğer ortodontik araçların etrafını temizlemek için kullanılabilir. Dual Clean, döner bir fırça başlığının yanı sıra yana doğru hareket eden bir fırça başlığına da sahiptir. Hassas diş fırçası başlıkları, nazik fakat etkili temizlik sunar. 3DWhite'a, yüzey lekelerini gidermek üzere diş hekimlerinden ilham alan beyazlatıcı bir başlık dahildir. FlossAction, dişlerinizi diş ipi kullanıyormuşçasına temizlemek için, diş plağını gidermek üzere dişlerin arasına derinlemesine nüfuz eden Micropulse Fırça Kıllarına sahiptir (diş ipinin yerine geçmez). TriZone fırça kılları, diş plağını gidermek üzere yanlara doğru hareket ederken, dişlerinizi manuel diş fırçası yöntemiyle fırçalamanıza izin verir. Precision Clean, ince bir temizlik ve sıradan manuel diş fırçasına göre diş eti çizgisinden daha fazla diş plağının giderilmesi için tasarlanmıştır. CrossAction, her bir dişi derinlemesine temizlemek üzere çevreleyen açılı fırça kıllarına sahiptir.

  Hangi diş fırçası gövdeleri Stages Power diş fırçası başlıkları ile uyumludur?
  Stages Power yedek diş fırçası başlıkları, Oral-B Triumph, Oral-B SmartSeries, Oral-B Pro, Oral-B Vitality (Vitality Sonic hariç) ve Oral-B Pro-Health Power ile uyumludur.