Oral-B Stages Şarj Edilebilir Diş Fırçası Çocuklar İçin Star Wars Özel Seri

Üretici: Oral-B
Kullanılabilirlik: Stokta var
SKU: ORALB-CocukSW
90,00 ₺
63,00 ₺

Oral-B Stages Şarj Edilebilir Diş Fırçası Çocuklar İçin Star Wars Özel Seri

Çocuklar için tasarlanmış şarj edilebilir diş fırçası


Çocuklar Oral-B Stages Şarj Edilebilir Star Wars Özel Seri Diş Fırçasıyla çok eğlenecekler, siz de sunduğu temizliği seveceksiniz. Pilli fırçanın sağladığı avantajlara sahip ileri bir çocuk diş fırçasıdır.

Derinlemesine temizlik sağlar 
Çiğneme yüzeylerini temizler 
Diş aralarına girer 
Nazikçe temizler 
Oral-B Stages Şarj Edilebilir Diş Fırçası ile diş fırçalamayı eğlenceli hale getirir.

3 yaşın altındaki çocuklar için uygun değildir.

©Disney.


Çocukların bebeklik dönemlerinden itibaren sağlıklı büyüyüp yetişmesinde ağız ve diş sağlığına gösterilen özenin önemli bir yeri bulunuyor. Bu bağlamda uzmanlar, çocuklara erken yaşlardan itibaren diş fırçası kullanma ve diş temizliği yapma alışkanlıklarının doğru şekilde kazandırılmasının önemine vurgu yapıyorlar. Çocuklara özel olarak geliştirilen Oral-B Stages Şarj Edilebilir Star Wars Özel Seri Diş Fırçası, özellikle erkek  çocuklarının diş bakımına bakış açısını yapılandırıyor, onlara ağız sağlığı bilincini erkenden kazandırmaya yardımcı oluyor. Çocuklarına diş bakımını her gün yapma bilinci vermeye çalışan anne babalara en büyük desteği sağlıyor. Diş fırçalamanın doğru biçimini, çok eğlenceli bir biçimde miniklere öğretiyor. Erkek çocukları için günlük diş temizliği ritüelini bir keyif haline getiriyor. Anne babaların güvenle çocuklarına verdikleri ürün, tüm alışkanlıkların oturduğu bir çağda ömür boyu sürecek bir temizlik ve bakım anlayışını miniklerin yaşamına katıyor. 

Çocuklar için çok önemli bir başlangıç teşkil eden Oral-B Stages Şarj Edilebilir Star Wars Özel Seri Diş Fırçası, temizlik eğitiminin en önemli aşamasını başarıyla yerine getirmeyi sağlıyor. Bu dönemde anne ve babaları en çok düşündüren, diş temizliği alışkanlığını sevdirerek kazandırmak konusunda en büyük yardımcıya dönüşüyor. Oral-B Stages Şarj Edilebilir Star Wars Özel Seri Diş Fırçası ile dişlerini fırçalamaya başlayan çocuklar, temizlik davranışlarını severek geliştiriyor ve her yemekten sonra dişlerini fırçalama alışkanlığını isteyerek yerine getiriyor. Oral-B Stages Şarj Edilebilir Diş Fırçası Çocuklar İçin Star Wars Özel Seri, miniklerin ağız yapısına göre özel olarak geliştirilen yapısıyla onların hassas dişlerini kolayca ve özenle temizliyor. Diş ve damak yapılarını zedelemeden, hafif, kıvrak ve hassas bir biçimde dişlerindeki her noktaya erişerek mükemmel bir diş bakımına imza atıyor. Diş fırçalamaktan hoşlanmayan, yemeklerden sonra diş fırçalamak istemeyen çocukların dahi isteyerek lavaboya gitmelerini, zevkle ve eğlenerek dişlerini temizlemelerini sağlıyor. Kalitesi ile dikkat çeken ve ebeveynlerin güvenini kazanan ürün, aynı zamanda renkli ve göz alıcı tasarımı ile çocukların ilgisini üzerine çekiyor. Severek ellerine aldıkları, oyuncak gibi benimsedikleri bir temizlik gereci olarak banyo dolaplarındaki yerini alıyor. Erkek çocuklarının dünyasına hitap eden renkli desenleri Disney temasından esinleniyor. Erkek çocuklarının Star Wars temalı desenleri ile kendilerini bir Star Wars kahramanı gibi hissetmelerini sağlıyor.  Çocukların diş sağlıklarına yönelik olarak özel üretilen kıl yapısının yanı sıra, ürünün tutmayı sağlayan sapı da yumuşak ve ergonomik yapıda tasarlanıyor. Kolayca tutulan kaliteli ve yumuşak dokulu sap kısmı, çocukların minik elleri tarafından kolayca kavranıyor. Ürün fırçalama esnasında sağa sola hafifçe hareket ediyor. Pil gücü ile çalışan Star Wars temalı diş fırçası, hafif bir titreşim ile fırçalama esnasında diş yüzeylerini incitmeden, yumuşak hareketlerle ve özenle temizliyor. Küçük bir parça yine çocuklara özel diş macununun, gerektiği kadar köpürmesini ve diş yüzeyine rahat yayılmasını sağlıyor. Çocuğun damaklarına ve diş etlerine hafif titreşimi ile masaj yapıyor, kan dolaşımını hızlandırıyor. Böylece dişlerin sağlıklı gelişimine yardımcı oluyor. Çocukların keyifli vakit geçirmesini sağlayan, prenses görseli ile beğenilerini kazanan ürün, kalite, fiyat, fayda dengesinde çok avantajlı bir seçenek oluşturuyor. Klasik diş fırçalarından daha yüksek bir verimi uygun koşullarda sağlıyor. 

Siz de oğlunuza erken yaşlarda gerekli olan ağız ve diş temizliği alışkanlıklarını en doğru biçimde kazandırmak isterseniz, Oral-B Star Wars temalı diş fırçasından kolayca yararlanabilirsiniz. Çocuğunuzun yüzünü güldürecek, sevimli Star Wars deseni ile ürünü hemen sepetinize dahil edebilir, onun severek ve eğlenerek dişlerini her yemekten sonra temizlemesini sağlayabilirsiniz. Sağlıklı gelişimine ilişkin en doğru adımlardan birini Oral-B şarj edilebilir diş fırçası ile atabilirsiniz.